Biznespoczta | Administracja konta     
slogan.jpgslogan2.jpgslogan3.jpg
O Firmie Dla prasy Partnerzy Biznespoczta Cennik Promocje Sponsoring Pomoc Kontakt Regulamin
Tu jesteś: Home / Cennik / W pakietach...


Pakiet Intro
Pakiet Start
Pakiet Plus
Pakiet Pro
Pakiet Master
Porównanie pakietów
W pakietach za free
Dodatkowe opcje
Lista partnerów
Pobierz aktualny cennik
Sponsoring

E-Newsy
Chcesz takie newsy
za friko ? Kliknij!!

POLECAMY
Gospodarka
Grupy dyskusyjne
Praca
Przetargi
Zdrowie Lekarze
Podatki
Nieruchomości
XorteW pakietach za free

Chcąc zwrócić uwagę na atrakcyjność naszej oferty, przedstawiamy listę wybranych parametrów konfiguracyjnych pakietów, które wyróżniają nasze usługi na tle konkurencji.


  zafree_jpg.jpg nieograniczona powierzchnia dyskowa w kontach mailowych
  Nie ograniczamy powierzchni dyskowej w kontach pocztowych. Co to znaczy dla naszych Klientów? Liczba megabajtów dostępnych w pakietach dotyczy tylko stron www, co znaczy, że, konta e-mail nie są ograniczane pojemnością dyskową.
 
  zafree_jpg.jpg nieograniczona liczba subdomen now.pl i eisp.pl
  Subdomeny to kolejny parametr, który w naszej ofercie nie podlega ograniczeniom. Klient wykupując pakiet może założyć dowolną liczbę subdomen now.pl i eisp.pl oczywiście jeśli nie są one zajęte przez innych naszych Klientów.
 
  zafree_jpg.jpg utrzymanie domen klientów
  Darmowe utrzymanie domen własnych zarejestrowanych u rejestratorów zarówno polskich jak i zagranicznych. eISP.pl nie pobiera żadnych opłat za utrzymywanie domen na naszych name serwerach. Uważamy, że jest to zbędne obciążanie kosztami użytkowników naszych usług.
 
  zafree_jpg.jpg nieograniczona liczba aliasów kont pocztowych
  Aliasy pocztowe, czyli atrakcyjnie wyglądające adresy konta e-mail np. jan.kowalski@eisp.pl lub j.kowalski@now.pl są także nielimitowanym elementem konfiguracji pakietów. Każda osoba używająca kont pocztowych z naszych pakietów, może przypisać dowolną liczbę aliasów do jednego konta. W ten sposób Pan Kowalski może posiadać adres konta e-mail j.kowalski@now.pl, jan.kowalski@now.pl, kowal@now.pl czy też inny, dowolnie przez siebie wybrany.
 
  zafree_jpg.jpg dowolna liczba autoresponderów - automatycznych odpowiedzi na listy
  Autorespoder to inaczej automatyczna odpowiedź na list, który trafia do adresata poczty. Oprogramowanie zainstalowane na naszych serwerach może automatycznie wysyłać wiadomość z dowolnego konta, jeśli adresat otrzyma przesyłkę. Odpowiedź może być zarówno wiadomością tekstową jak też przesyłką wysłaną wraz z załącznikiem - dowolnym plikiem.

Jak wykorzystywać autoresponer?
Najczęściej używany jest on w okresie urlopowym. Osoby chcące poinformować wysyłających przesyłki elektroniczne o otrzymaniu poczty i ewentualnym terminie powrotu z wakacji uaktywniają autoresponder z właściwą informacją. Innym wykorzystaniem automatycznej odpowiedzi na list jest uaktywnienie jej np. na koncie cennik@twojafirma.pl. W ten sposób potencjalny klient może otrzymać aktualny cennik wysłany w załączniku maila bezpośrednio po wysłaniu informacji na wyżej wymienione konto.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Biznespoczta | Administracja konta     
Copyright Š 2003 eISP.pl. All rights reserved.